ABB - Dimmer - 6523 U-102
Productomschrijving
6523 U-102 LED DIMMER 2-100VA 230V 50/60Hz 2-100W/VA
Busch-draaidimmer, voor dimbare Retrofit-led-lampen (LEDi), verlichting aangesloten op conventionele of elektronische transformatoren, gloeilampen, 230 V-halogeengloeilampen en dimbare halogeen-energiespaarlampen, 100 W/VA, inbouwsokkel.
Met draaibediening, drukwisselschakelaar en softvergrendeling. 2-draads aansluittechniek (de nul is niet nodig). Geoptimaliseerd voor het dimmen van Retrofit-led-lampen (LEDi). Voor dimbare Retrofit-led-lampen (LEDi). Voor dimbare Retrofit-led-lampen (LEDi) aangesloten op conventionele of elektronische transformatoren. Voor gloeilampen, 230V-halogeengloeilampen, laagvolthalogeenlampen met conventionele of elektronische transformatoren en dimbare halogeen-energiespaarlampen. Gelijktijdige aansluiting van LEDi en conventionele verlichting is mogelijk. Door middel van keuzeschakelaar omschakelbaar tussen faseaan- en faseafsnijding. Geluidarm door toepassing van MOS-FET-transistoren. Kortsluitvast en beveiligd tegen overbelasting (elektronische zekering). Met instelbare minimale helderheid. Zonder centraalplaat. Nominale spanning: 230 V~, + 10 % / - 10 %. Nominale frequentie: 50 Hz/60 Hz. Nominaal vermogen: 2 - 100 W/VA (retrofit led-belastingen). Nominaal vermogen: 10 - 250 W/VA (niet led-belastingen). Bij conventionele (gewikkelde) transformatoren rekening houden met ca. 20 % transformatorverliezen. Bij elektronische transformatoren rekening houden met ca. 5 % transformatorverliezen.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Dimmer" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1175989 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006512A0334 |
| EAN-code | 4011395212677 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dimmer |
| Merk | ABB |
| Serie | axcent pur, axcent, Alpha exclusive |
| Type nummer | 6523 U-102 |
| Omschrijving | dimmer 100VA led 250 W/VA inb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. vermogen | 2 - 100 VA |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 54 mm |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Slagvastheid | IK00 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 250 W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,072 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 92,66 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Artikel bevat 1 st