ABB - Dimmer - 6523-102
Productomschrijving
6523-102 6512-0-0339RAILDIMMER 100VA LED INB
Busch-draaidimmer, voor dimbare Retrofit-led-lampen (LEDi), verlichting aangesloten op conventionele of elektronische transformatoren, gloeilampen, 230 V-halogeengloeilampen en dimbare halogeen-energiespaarlampen, 100 W/VA, DIN-rail.
Met draaibediening, drukwisselschakelaar en softvergrendeling. Geoptimaliseerd voor het dimmen van Retrofit-led-lampen (LEDi). Voor dimbare Retrofit-led-lampen (LEDi). Voor dimbare Retrofit-led-lampen (LEDi) aangesloten op conventionele of elektronische transformatoren. Voor gloeilampen, 230V-halogeengloeilampen, laagvolthalogeenlampen met conventionele of elektronische transformatoren en dimbare halogeen-energiespaarlampen. Gelijktijdige aansluiting van LEDi en conventionele verlichting is mogelijk. Door middel van keuzeschakelaar omschakelbaar tussen faseaan- en faseafsnijding. Geluidarm door toepassing van MOS-FET-transistoren. Kortsluitvast en beveiligd tegen overbelasting (elektronische zekering). Met instelbare minimale helderheid. Nominale spanning: 230 V~, + 10 % / - 10 %. Nominale frequentie: 50 Hz/60 Hz. Nominaal vermogen: 2 - 100 W/VA (retrofit led-belastingen). Nominaal vermogen: 10 - 250 W/VA (niet led-belastingen). Bij conventionele (gewikkelde) transformatoren rekening houden met ca. 20 % transformatorverliezen. Bij elektronische transformatoren rekening houden met ca. 5 % transformatorverliezen. Ook bij wisselschakelingen toepasbaar.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Dimmer" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2459269 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006512A0339 |
| EAN-code | 4011395212738 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dimmer |
| Merk | ABB |
| Serie | Dimmers |
| Type nummer | 6523-102 |
| Omschrijving | raildimmer 100VA led inb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement met bovendeel behuizing |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Montagewijze | Overig |
| Bevestigingswijze | Klikbevestiging |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Grijs |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. vermogen | 2 - 100 VA |
| Stuurspanning | 8 - 230 V |
| Schakelmateriaalbreedte | 53 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 85 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 73 mm |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 3 |
| Slagvastheid | IK00 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,085 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 246,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Artikel bevat 1 st