ABB - Dimmer - 62851 UJ-214-WL
Productomschrijving
2CKA006200A0290 BUSCH-FREE@HOM E® FLEX-DIMMER SET REFLEX-214 WIRELESS
Busch-free@home® flex-dimmer set bestaande uit insert 64851 U, bedienelement 62721-WL, afdekkingen future en afdekraam 1-voudig. Te gebruiken met de Busch-free@home NextApp, R-alpinwit.
Voor het handmatig en automatisch schakelen en dimmen van lampen. Voor het opslaan en oproepen van scènes en groepen via de rechter bedieningswip. Op afstand bedienbaar via bluetooth met app op smartphone/tablet. Geoptimaliseerd voor het dimmen van Retrofit-led-lampen (LEDi). Bestaande uit: - Flex-tipdimmersokkel, 64851 U. - Bedieningselement flex, 2-voudig, draadloos, 62721-WL. - Bedieningswip, 2-voudig links met symbool >dimmer< 6234-21-214. - Bedieningswip, 2-voudig rechts met symbool >scène< 6233-22-214. - Busch Reflex SI-afdekraam, 1-voudig 2511-214. Bij conventionele (gewikkelde) transformatoren rekening houden met ca. 20 % transformatorverliezen.Bij elektronische transformatoren rekening houden met ca. 5 % transformatorverliezen. Geschikt voor montage in standaard inbouwdoos volgens DIN 49073.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Dimmer" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4121860 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006200A0290 |
| EAN-code | 04011395294130 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dimmer |
| Merk | ABB |
| Serie | Busch-flexTronics, Busch-free@home |
| Type nummer | 62851 UJ-214-WL |
| Omschrijving | Busch-free@home® flex-dimmer set Reflex-214 Wireless |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Bedieningswijze | Druktoets |
| Seriedimmer | Nee |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Lichtwaardegeheugen | Ja |
| Geschikt voor toepassing met drukker | Ja |
| Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder | Ja |
| Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder | Ja |
| Geschikt voor toepassing met tijdschakelaar/timer | Ja |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | Ja |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Stuurspanning | 230 - 230 V |
| Schakelmateriaalbreedte | 80 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 80 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 45 mm |
| App besturing via Bluetooth | Ja |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Slagvastheid | IK00 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 25 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 240 W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,123 KG |
| Afmeting verpakking | 0,096 x 0,088 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 244,98 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/3f/3f88/3f886a0d6fbbae47a6ebddd7736875fe.pdf
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Handleiding
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st