ABB - Dimactor bussysteem - DA/M.4.210.2.11
Productomschrijving
2CKA006220A0728 DIMAKTOR
free@home leddimmer 4-voudig, 210W/VA, DINrail montage.
Universele meerkanaals dimaktor geoptimaliseerd voor het dimmen van Retrofit-led-lampen (LEDi). Ook geschikt voor het dimmen van gloeilampen, laagvolthalogeenlampen met conventionele of elektronische transformatoren, 230V-handogeenlampen en dimbare halogeenspaarlampen. Automatische lastherkenning (deactiveerbaar). Per kanaal een aparte nuldraadaansluiting. Parallelschakeling van de uitgangen voor verhoging van het uitgangsvermogen is mogelijk. Uitgangen kunnen naar wens parallel worden ingeschakeld. Minimale belasting: 2 W. Handmatige bediening aan het component ook zonder busspanning of in ongeprogrammeerde toestand mogelijk.Programmering van het component ook mogelijk zonder 230V-voedingsspanning. Met geïntegreerde busaankoppeling. Nominaal vermogen bij 230 V~. Netspanning: 230 V~. Gloei- en halogeenlampen: 4/6 x 210 W/VA tot 1 x 600 W/VA. Dimbare 230 V~ LEDi: 4 x 210 W/VA tot 1 x 600 W/VA in faseafsnijding, 4/6 x 80 W/VA tot 1 x 200 W/VA in faseaansnijding. Inductieve L-transformator met led-/laagspanningshalogeenlamp: 4/6 x 210 W/VA tot 1 x 600 W/VA. Elektronische C-transformator met led-/laagspanningshalogeenlamp: 4/6 x 210 W/VA tot 1 x 600 W/VA.Elektronische LC-transformator met led-/laagspanningshalogeenlamp: 4/6 x 80 W/VA tot 1 x 200 W/VA.Configuratie alleen bij busspanning via de webinterface van het System Access Point. Meer informatie over de inbedrijfname en bediening vindt u in het systeemhandboek en de online-gebruiksaanwijzing in de actuele Online-Catalogus. Aanbeveling: Gebruik altijd lampen van hetzelfde type en van dezelfde fabrikant.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Dimactor bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1291041 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006220A0728 |
| EAN-code | 4011395251782 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dimactor bussysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | Busch-free@home |
| Type nummer | DA/M.4.210.2.11 |
| Omschrijving | f@h LED Dimmer 4v, 210W/VA DINr |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bussysteem KNX | Nee |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | free@home |
| Model | Dimactor |
| Montagewijze | Overig |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Manuele bediening | Ja |
| Aantal uitgangen | 4 |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Spanning | 110 - 230 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Busmodule afneembaar | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 58 mm |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Levertermijn op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,207 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,125 x 0,096 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 458,18 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/3f/3f88/3f886a0d6fbbae47a6ebddd7736875fe.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
DOP-verklaring (Declaration of performance)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st