ABB - Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond - 3640W2 S
Brutoprijs
2.937,00
per 100
ABB - Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond - 3640W2 S
Ons artikelnummer
4098562
Artikelnummer fabrikant
1SPA007130F9230
Type nummer
3640W2 S
EAN-code
8712507472182
Lengte
105 mm
Diepte
55 mm
Breedte
104 mm
Vorm
Vierkant
Bevestigingswijze
Schroeven
Productomschrijving
1SPA007130F9230 DEKSEL 3640 ME T 2-VOUDIGE WCD, GRIJS GERECYCLED KUNSTSTOF
Grijs deksel voor de kabeldoos 3640, van gerecycled materiaal, met geïntegreerde dubbele wandcontactdoos met beschermingscontact.
Cover 3640 with 2-gang Schuko outlet recycled plastics
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4098562 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SPA007130F9230 |
| EAN-code | 8712507472182 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond |
| Merk | ABB |
| Serie | Hafobox |
| Type nummer | 3640W2 S |
| Omschrijving | Deksel 3640 met 2-voudige WCD, grijs gerecycled kunststof |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Lengte | 105 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Breedte | 104 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Model | Deksel met contactdoos |
| Kleur | Grijs |
| Aantal 3 polige connectoren | 0 |
| Aantal 4 polige connectoren | 0 |
| Aantal 5 polige connectoren | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Aantal contactdozen | 2 |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 9 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,144 kg |
| Afmeting verpakking | 0,52 x 0,11 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.937,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st