ABB - Deksel installatiekast - ED233
Ons artikelnummer
2286496
Artikelnummer fabrikant
2CPX062793R9999
Type nummer
ED233
EAN-code
4011617627937
Hoogte
450 mm
Diepte
50 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
750 mm
Scharnierend
Nee
Productomschrijving
ED233
Verhogingsrand 450x750mm
Raising frame, covers out of Plastic, RAL 7035, packaging unit 1 piece
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2286496 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX062793R9999 |
| EAN-code | 4011617627937 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel installatiekast |
| Merk | ABB |
| Serie | CombiLine N |
| Type nummer | ED233 |
| Omschrijving | Verhogingsrand 450x750mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 450 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 750 mm |
| Scharnierend | Nee |
| Snelsluiting | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2XC |
| Kleur | Grijs |
| Aantal rijen | 0 |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,473 kg |
| Afmeting verpakking | 0,6 x 0,15 x 0,05 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 214,00 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Handleiding
Artikel bevat 1 st