ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E6.2V/f 5000 Ekip Hi-Touch LSIG 4p
Productomschrijving
E6.2V/F 5000 EKIP HI-TOUCH LSI
Emax 2 E6.2V/f 5000 Ekip Hi‑Touch LSIG 4p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare schakeling en bescherming van zwaarbelaste hoofdverdelingen in AC-toepassingen tot 5000 A. Ideaal wanneer continuïteit en selectieve uitschakeling cruciaal zijn, met een vierpolige uitvoering en volle nul voor gebalanceerde belastingbeveiliging.De electronische beveiliging Ekip Hi‑Touch LSIG biedt nauwkeurige instelbaarheid van L, S, I en G, snelle foutdetectie en hoge selectiviteit om ongewenste uitschakelingen te voorkomen. De vaste uitvoering met achteraansluiting horizontaal vereenvoudigt paneelbouw en zorgt voor een nette, robuuste montage. Standaard voorzien van 4 hulpcontacten en duidelijke standmelding (open/gesloten) voor betrouwbare statusbewaking en integratie in besturings- en monitoringsystemen. Dit resulteert in hoge bedrijfszekerheid, efficiënte inbedrijfstelling en voorspelbaar onderhoud.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274622 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071999R1 |
| EAN-code | 8015644758493 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E6.2V/f 5000 Ekip Hi-Touch LSIG 4p |
| Omschrijving | Emax2 E6.2V/f Hi-Touch LSIG In=5000A Vast met HR/VR aansluiting 4 poli |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 5000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 2000 - 5000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 3000 - 50000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 7500 - 75000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 483 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 140 kg |
| Afmeting verpakking | 1,257 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 89.604,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143423272_-1061470368.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st