ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E6.2H/f 5000 Ekip Touch LSIG 4p FHR
Productomschrijving
E6.2H/F 5000 EKIP TOUCH LSIG 4
Emax 2 E6.2H/f 5000 Ekip Touch LSIG 4p FHR is een open vermogensautomaat voor betrouwbare hoofdverdeelinrichtingen tot 5000 A. De vaste 4-polige uitvoering met volledige nulleider en achteraansluitingen horizontaal past in compacte schakelvelden en beschermt wisselstroominstallaties tegen overbelasting, kortsluiting en aardfout.De elektronische beveiliging met ekip touch lsig biedt nauwkeurige afstelling (L, S, I, G) en intuïtieve bediening voor snelle inbedrijfname en optimale selectiviteit. Vier hulpcontacten en standmelding open/gesloten zorgen voor duidelijke status- en besturingssignalen in elke installatie. Dit resulteert in hogere beschikbaarheid, voorspelbare uitschakelkarakteristieken en minder ongeplande stilstand, terwijl de vaste uitvoering de mechanische robuustheid en consistentie van aansluitingen waarborgt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274609 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA071986R1 |
| EAN-code | 8015644758363 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E6.2H/f 5000 Ekip Touch LSIG 4p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E6.2H/f Touch LSIG In=5000A Vast met HR/VR aansluiting 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 5000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 100 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 2000 - 5000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 3000 - 50000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 7500 - 75000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Achterzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 483 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 140 kg |
| Afmeting verpakking | 1,257 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 73.785,00 per 1 st |
Downloads
20230202143423272_-1061470368.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st