ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E1.2C 630 Ekip Touch LSI 3p WMP
Productomschrijving
E1.2C 630 EKIP TOUCH LSI 3P WM
E1.2C 630 Ekip Touch LSI 3p WMP is bedoeld als uitrijdbare moving part voor de Emax 2 open vermogensautomaat in het E1.2-frame. Het biedt betrouwbare bescherming en schakeling van verdeelinrichtingen tot 630 A, met een intuïtieve bediening via Ekip Touch en snelle foutdetectie in kritische toepassingen.De unit is driepolig en uitgerust met electronische beveiliging LSI R 630 voor nauwkeurige overbelastings- en kortsluitbeveiliging. Standaard aanwezig zijn 4 hulpcontacten voor duidelijke signalering en een standmelding van de vermogensautomaat in open–gesloten positie. De uitrijdbare uitvoering versnelt onderhoud en testen zonder spanningsonderbreking van de hoofdinstallatie, terwijl de modulaire opbouw binnen de Emax 2 familie de uitwisselbaarheid en uptime verhoogt. Zo combineert het toestel hoge bedrijfszekerheid met efficiënte bediening en service.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274668 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072065R1 |
| EAN-code | 8015644759155 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2C 630 Ekip Touch LSI 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E1.2 Touch LSI In=630A Uitrijdbare uitvoering 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 630 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 252 - 630 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 378 - 6300 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 945 - 9450 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 62 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 18 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,27 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6.654,00 per 1 st |
Downloads
20230202143442178_-892724574.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st