ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E1.2B 800 Ekip Touch LI 3p WMP
Productomschrijving
E1.2B 800 EKIP TOUCH LI 3P WMP
Emax 2 E1.2B 800 Ekip Touch LI 3p WMP is de uitrijdbare, bewegende eenheid van een open vermogensautomaat voor AC-toepassingen tot 800 A. Ontworpen voor betrouwbare verdeling en bescherming van stroomrails en hoofdverdeler, levert hij consistente performance in veeleisende omgevingen.De unit combineert een 3-polige configuratie met een Ekip Touch LI electronische beveiliging voor nauwkeurige overstroom- en kortsluitbewaking. Dankzij de uitrijdbare uitvoering is onderhoud en inspectie snel en veilig, terwijl 4 hulpcontacten en duidelijke standmelding open–closed zorgen voor betrouwbare statusindicatie en integratie in besturings- of monitoringsystemen. Als onderdeel van de Emax 2‑serie biedt het ontwerp een modulaire opbouw, tijdbesparing bij inbedrijfstelling en hoge beschikbaarheid van het systeem door eenvoudig wisselen of reconditioneren van de bewegende delen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274687 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072094R1 |
| EAN-code | 8015644759445 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2B 800 Ekip Touch LI 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E1.2B Touch LI In=800A Uitrijdbare uitvoering 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 42 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 320 - 800 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1200 - 12000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 100 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 18 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,27 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6.743,00 per 1 st |
Downloads
20230202143442178_-892724574.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st