ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - E1.2B 1250 Ekip Touch LSIG 3p WMP
Productomschrijving
E1.2B 1250 EKIP TOUCH LSIG 3P
Emax 2 E1.2B 1250 Ekip Touch LSIG 3p WMP is bedoeld voor betrouwbare schakeling en bescherming van hoofdverdelingen en industriële installaties tot 1250 A. Als uitrijdbare uitvoering binnen de Emax 2 familie biedt het snel onderhoud en minimale stilstand, met een robuuste driepolige opbouw voor continuïteit in kritische toepassingen.De geïntegreerde elektronische beveiliging met Ekip Touch LSIG levert nauwkeurige en selectieve afschakeling (LSIG) en een intuïtieve touchbediening voor snelle instelling en diagnose. De bewegende unit is uitgerust met 4 hulpcontacten voor heldere status- en positie-terugmelding (open/gesloten), wat de bewaking en integratie in besturingssystemen vereenvoudigt. Dit resulteert in hogere bedrijfszekerheid, betere selectiviteit en vlotte service, passend bij open vermogensautomaten uit de Emax 2 reeks.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2274749 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA072176R1 |
| EAN-code | 8015644760267 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2B 1250 Ekip Touch LSIG 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E1.2B Touch LSIG In=1250A Uitrijdbare uitvoering 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 42 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 750 - 12500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1875 - 18750 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Met tripcontact | Ja |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Aansluiting via apart chassisdeel |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 244 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 18 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,27 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9.694,00 per 1 st |
Downloads
20230202143442178_-892724574.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st