ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7V 1250/1250 PR331/P-LSIG FF 3
Productomschrijving
T7V 1250/1250 PR331/P-LSIG FF
Tmax T7V 1250 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming en schakeling van energieverdelingssystemen tot 1250 A. Het vaste 3-polige ontwerp met vooraansluitingen en hendelbediening versnelt montage en bediening, zowel bij nieuwbouw als retrofit.De pr331/p-lsig electronische beveiliging in ac biedt nauwkeurige, instelbare l-s-i-g-functies voor selectieve uitschakeling en maximale continuïteit. Het robuuste t7v-concept binnen de tmax serie combineert hoge schakelprestaties met consistente r1250-klasse betrouwbaarheid. Dankzij compacte bouw, fronttoegang en een vaste uitvoering worden inspectie, onderhoud en bekabeling vereenvoudigd en de totale eigendomskosten verlaagd. Ideaal wanneer veilige, voorspelbare bescherming en snelle inbedrijfname cruciaal zijn.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271362 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062964R1 |
| EAN-code | 8015644655136 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7V 1250/1250 PR331/P-LSIG FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7V 1250/R1250 3P vast met vooraansluiting PR331/P-LSIG microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 750 - 12500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1875 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 78.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14.087,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st