ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7V 1250/1250 PR232/P-LSI FF 3
Productomschrijving
T7V 1250/1250 PR232/P-LSI FF 3
Tmax T7V 1250/1250 PR232/P-LSI FF 3 is een driepolige, vaste gesloten vermogensautomaat voor het schakelen en beveiligen van AC-hoofd- en verdeelstromen tot 1250 A. Ideaal voor hoofdverdeelinrichtingen en zware aandrijvingen waar bedrijfscontinuïteit en veiligheid vooropstaan.Met vooraansluitingen voor snelle, nette bedrading en een hefboom-bedieningsmechanisme biedt het duidelijke statusweergave en vlotte handmatige bediening. De geïntegreerde elektronische beveiliging PR232/P‑LSI levert nauwkeurige langtijd-, korttijd- en onmiddellijke uitschakeling voor selectieve bescherming en minimalisering van uitval. De driepolige vaste uitvoering verhoogt de robuustheid, terwijl de compacte bouw van de Tmax‑serie ruimte bespaart in kasten. Zo combineert deze vermogensautomaat betrouwbare uitschakelprestaties met eenvoudige integratie en onderhoudsgemak in professionele elektrische installaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271361 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062963R1 |
| EAN-code | 8015644655129 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7V 1250/1250 PR232/P-LSI FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7V 1250/R1250 3P vast met vooraansluiting PR232/P-LSI microproce |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 750 - 12500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1875 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 78.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11.993,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st