ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7V 1000/1000 PR231/P-LS/I FF 3
Productomschrijving
T7V 1000/1000 PR231/P-LS/I FF
Tmax T7V 1000 is een gesloten vermogensautomaat voor het beveiligen en schakelen van zware AC-energieverdelingen in industriële en utilitaire omgevingen. De vaste, 3-polige uitvoering met vooraansluitingen past naadloos in hoofdverdeelkasten en zorgt voor betrouwbare bescherming van leidingen en apparatuur bij hoge belastingen.De hendelbediening biedt een duidelijke statusindicatie en veilige, snelle bediening. De electronische beveiliging PR231/P-LS/I levert nauwkeurige langtijd-, korttijd- en onmiddellijke uitschakeling, waardoor selectiviteit en bedrijfscontinuïteit verbeteren. Met In = 1000 A en een breed instelbereik voor kortsluitbeveiliging is afstemming op de toepassing eenvoudig. Als onderdeel van de Tmax serie profiteert het toestel van een consistente bouwvorm, hoge prestaties en voorspelbare schakeleigenschappen voor een efficiënte panelenbouw en onderhoud.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271232 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062834R1 |
| EAN-code | 8015644653835 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7V 1000/1000 PR231/P-LS/I FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7V 1000/R1000 3P vast met vooraansluiting PR231/P-LS/I microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1000 - 10000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 50 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12.343,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st