ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7S M 1600/1600 PR331/P-LSIG FF 3
Productomschrijving
T7S M 1600/1600 PR331/P-LSIG F
De Tmax T7S M 1600/1600 PR331/P-LSIG FF 3 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare schakeling en beveiliging van verdeelinrichtingen tot 1600 A. Ideaal als hoofdschakelaar of feeder in industriële en utilitaire installaties waar continuïteit en selectiviteit cruciaal zijn.Dankzij de frontaansluitingen is paneelbouw efficiënt en overzichtelijk. Het opgeslagen-energie mechanisme levert snelle, consistente schakelingen, ook onder zware omstandigheden. De elektronische beveiliging PR331/P‑LSIG biedt nauwkeurige instelbaarheid van lang-, kort-, direct- en aardfoutbeveiliging voor optimale selectiviteit en minder ongeplande uitval. De vaste driepolige uitvoering combineert robuustheid met een compacte inbouw, waardoor ruimte in het bord wordt bespaard en de betrouwbaarheid van de gehele installatie toeneemt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271410 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA063012R1 |
| EAN-code | 8015644655617 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7S M 1600/1600 PR331/P-LSIG FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7S M 1600/R1600 3P vaste uitvoering PR331/P LSIG In = 1600A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 640 - 1600 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 960 - 16000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2400 - 19200 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 77 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 26.124,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st