ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7S 1600/1600 PR332/P-LI FF 4
Productomschrijving
T7S 1600/1600 PR332/P-LI FF 4
De Tmax T7S 1600 4-polig met PR332/P-LI is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare AC-energiedistributie in hoofdverdelingen en zware toepassingen. Hij schakelt en beveiligt voedingen en afgaande velden tegen overbelasting en kortsluiting, met stabiele prestaties bij hoge stromen.Dankzij vooraansluitingen gaat bekabelen snel en overzichtelijk. De hendelbediening maakt lokaal schakelen intuïtief en veilig. De electronische beveiliging PR332/P-LI biedt nauwkeurige, reproduceerbare tripkarakteristieken en selectiviteit; instelbaar voor optimale bescherming en uptime. Met In = 1600 A en een robuust kortsluitbereik tot 24 kA–240 kA (Im) is er ruime aanloop- en foutstroommarge, terwijl het vaste 4-polige ontwerp voorspelbaarheid en compacte inbouw waarborgt. Een toekomstzekere keuze binnen de Tmax T-serie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271403 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA063005R1 |
| EAN-code | 8015644655549 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7S 1600/1600 PR332/P-LI FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T7S 1600/R1600 4P vast met vooraansluiting PR332/P-LI microproces |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 640 - 1600 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 960 - 16000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2400 - 24000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 77 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,36 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14.778,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st