ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7S 1250/1250 PR332/P-LI FF 4
Productomschrijving
T7S 1250/1250 PR332/P-LI FF 4
Tmax T7S 1250/R1250 is een vaste, vierpolige gesloten vermogensautomaat met vooraansluitingen en hendelbediening. Hij is ontworpen voor hoofd- en onderverdelers in AC-installaties waar betrouwbare bescherming en hoge beschikbaarheid cruciaal zijn, met een nominale stroom tot 1250 A.De electronische beveiliging PR332/P-LI biedt nauwkeurige, selectieve bescherming tegen overbelasting en kortsluiting, wat ongeplande stilstand minimaliseert. Voor-gedefinieerde instelbaarheid versnelt inbedrijfstelling en maakt finetuning op de toepassing eenvoudig. De vaste bouw met vooraansluiting zorgt voor snelle, veilige montage en een compacte inbouw. Vierpolige uitvoering beschermt 3-fase + N circuits consistent, terwijl hendelbediening duidelijke status en directe schakeling geeft. Als onderdeel van de Tmax T7 familie sluit het product naadloos aan op moderne vermogensverdelingssystemen met bewezen robuustheid en schaalbaarheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271275 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062877R1 |
| EAN-code | 8015644654269 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7S 1250/1250 PR332/P-LI FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T7S 1250/R1250 4P vast met vooraansluiting PR332/P-LI microproces |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 750 - 12500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1875 - 18750 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 47 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,36 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11.932,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st