ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7L 1250/1250 PR332/P-LI FF 4
Productomschrijving
T7L 1250/1250 PR332/P-LI FF 4
Tmax T7L 1250/R1250 4P vast met vooraansluiting PR332/P-LI is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare beveiliging en schakeling van AC-energieverdeling tot 1250 A. Hij beschermt vier geleiders in hoofdpanelen en verdeelborden, met een vaste uitvoering voor consistente prestaties in veeleisende omgevingen.De electronische beveiliging PR332/P-LI biedt nauwkeurige, instelbare bescherming en snelle foutdetectie voor minimale uitvaltijd en betere selectiviteit. De vooraansluiting verkort montagetijd en maakt bekabeling overzichtelijk, terwijl de hendelbediening directe, veilige bediening mogelijk maakt. Het vierpolige ontwerp verhoogt continuïteit en veiligheid, ook bij asymmetrische belastingen. Met In = 1250 A en een brede uitschakelcapaciteit is de T7L uit de Tmax serie een krachtige, compacte keuze voor moderne energieverdeling met schaalbare bescherming.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271339 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062941R1 |
| EAN-code | 8015644654900 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7L 1250/1250 PR332/P-LI FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T7L 1250/R1250 4P vast met vooraansluiting PR332/P-LI microproces |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 750 - 12500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1875 - 18750 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 47 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,36 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14.168,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st