ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7L 1000/1000 PR332/P-LSIG FF 3
Productomschrijving
T7L 1000/1000 PR332/P-LSIG FF
Tmax T7L 1000 PR332/P-LSIG is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare schakeling en beveiliging van AC-verdelsystemen tot 1000 A. Ideaal voor hoofden onderverdelers waar continuïteit en veiligheid cruciaal zijn.De vaste driepolige uitvoering met vooraansluitingen versnelt paneelbouw en reduceert montagetijd. De hefboom-bediening geeft directe, intuïtieve schakeling. De electronische beveiliging PR332/P-LSIG biedt nauwkeurige LSIG-instellingen voor selectieve afschakeling, snelle foutdetectie en effectieve bescherming tegen overbelasting, kortsluiting en aardfouten. Dit verhoogt de beschikbaarheid van het systeem en beperkt ongeplande stilstand.Met een robuuste bouw en consistente uitschakelprestaties (Im 600–15000 A) is het een ruimtebesparende keuze die eenvoudig te configureren en te onderhouden is binnen de Tmax familie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271205 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062807R1 |
| EAN-code | 8015644653569 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7L 1000/1000 PR332/P-LSIG FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7L 1000/R1000 3P vast met vooraansluiting PR332/P-LSIG microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 600 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 30 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15.493,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st