ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7H M 1600/1600 PR332/P-LSIRc FF 3
Productomschrijving
T7H M 1600/1600 PR332/P-LSIRC
De Tmax T7H M 1600/1600 PR332/P-LSIRc FF 3 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming en schakeling van hoofd- en verdeelinrichtingen tot 1600 A. De vaste driepolige uitvoering met vooraansluitingen maakt compacte paneelbouw mogelijk en zorgt voor een voorspelbare, robuuste montage.Dankzij het opspanningsmechanisme met opgeslagen energie schakelt hij snel en consistent, ook bij zware belasting. De electronische beveiliging PR332/P-LSIRc biedt nauwkeurige, instelbare LSIRc-functies voor selectieve foutafhandeling en maximale beschikbaarheid. In = 1600 A en een hoge uitschakelcapaciteit (Im 1600–24000 A) zorgen voor veilige bedrijfscontinuïteit bij korte sluitingen. Resultaat: minder ongeplande stilstand, eenvoudige bekabeling door vooraansluitingen en een schaalbare oplossing binnen de Tmax-serie voor veeleisende energieverdelingsomgevingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271445 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA063048R1 |
| EAN-code | 8015644655976 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7H M 1600/1600 PR332/P-LSIRc FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7H M 1600/R1600 3P vast met vooraansluiting PR332/P-LSIRc microp |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 640 - 1600 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 960 - 16000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2400 - 24000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 77 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18.018,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st