ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7H M 1000/1000 PR332/P-LSIRc FF 3
Productomschrijving
T7H M 1000/1000 PR332/P-LSIRC
T7H M 1000/1000 PR332/P-LSIRc FF 3 uit de Tmax serie is een driepolige, vaste gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare schakeling en beveiliging van hoofd- en onderverdelers in AC-installaties. Dankzij de vooraansluitingen is bekabeling overzichtelijk en snel te realiseren, terwijl het mechanisme met opgeslagen energie zorgt voor consistente, snelle schakeling onder belasting.De geïntegreerde elektronische beveiliging PR332/P-LSIRc biedt nauwkeurige en instelbare bescherming (L, S, I, R) voor hogere beschikbaarheid en selectiviteit. Met een nominale stroom van 1000 A en een breed instelbereik voor uitschakelstromen past het toestel zich aan uiteenlopende belastingsprofielen aan, van zware motorstarts tot kritische voedingen. Het robuuste ontwerp minimaliseert stilstand, verhoogt veiligheid en maakt efficiënte modernisering of uitbreiding van bestaande verdelers mogelijk.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271190 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062792R1 |
| EAN-code | 8015644653415 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7H M 1000/1000 PR332/P-LSIRc FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7H M 1000/R1000 3P vast met vooraansluiting PR332/P-LSIRc microp |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 600 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 15000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 30 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13.222,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st