ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T6S 630 PR221DS-I In=630 4p F F
Productomschrijving
T6S 630 PR221DS-I IN=630 4P F
De Tmax T6S 630 PR221DS-I is een vierpolige gesloten vermogensautomaat voor AC-hoofd- en verdeeltoepassingen tot 630 A. Hij beschermt en schakelt elektrische circuits in industriële en utiliteitsomgevingen, met betrouwbare uitschakeling bij overbelasting en kortsluiting.De vaste uitvoering met vooraansluitingen versnelt paneelbouw en zorgt voor een compacte, robuuste montage. De electronische beveiliging PR221DS-I levert nauwkeurige, selectieve bescherming met instelbare parameters (In = 630 A, Im-bereik 630–6300 A) voor minder ongewenste uitschakelingen en hogere beschikbaarheid. Vierpolige uitvoering biedt volledige bescherming inclusief de nulgeleider in AC-systemen. Als onderdeel van de Tmax serie is deze oplossing ontworpen voor consistente prestaties en eenvoudige integratie in verdeelinrichtingen, met duidelijke bediening en voorspelbaar schakelen onder zware bedrijfssituaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270173 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA060242R1 |
| EAN-code | 8015644627041 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T6S 630 PR221DS-I In=630 4p F F |
| Omschrijving | Tmax T6S 630/R630 4P vast met vooraansluiting PR221DS-I microprocessor |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 630 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 252 - 630 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 1000 - 10000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1000 - 10000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 20 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12 kg |
| Afmeting verpakking | 0,37 x 0,305 x 0,285 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.882,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143409038_1858101473.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a3/a390/a390e62d85221e339a52374215fdd28c.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st