ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T5V 400/400 PR221DS-LS/I FF 4
Productomschrijving
T5V 400/400 PR221DS-LS/I FF 4
De T5V 400/400 PR221DS-LS/I FF 4 uit de Tmax-serie is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare schakeling en bescherming van AC-verdelingen. Vierpolig, vaste uitvoering en ontworpen voor hoofd- en onderverdelingen waar continu 400 A vereist is, met snelle uitschakeling bij kortsluiting om installatie en apparatuur te beveiligen.De microprocessor-gestuurde elektronische beveiliging PR221DS-LS/I levert nauwkeurige L- en S-curve-instellingen voor selectieve, voorspelbare afschakeling en minder ongeplande stilstand. Voor-aansluitingen zorgen voor snelle paneelmontage en nette bedrading, terwijl de compacte bouw ruimte in de kast bespaart. De instelbare kortsluitbeveiliging (Im 400…4000 A) vergroot flexibiliteit bij inbedrijfstelling en retrofit. Als onderdeel van de Tmax-familie sluit het naadloos aan op gangbare accessoires en helpt het de betrouwbaarheid en beschikbaarheid van de installatie te verhogen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2267103 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA054389R1 |
| EAN-code | 8015644554873 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T5V 400/400 PR221DS-LS/I FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T5V 400/R400 4P vast met vooraansluiting PR221DS-LS/I microproces |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 160 - 400 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 400 - 4000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 400 - 4000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 16.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,285 x 0,248 x 0,24 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6.149,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143436803_-896729472.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/2f/2f96/2f965b64c972105ab9e6d95821aa999b.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st