ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T5S 630/630 PR221DS-I FF 3
Productomschrijving
T5S 630/630 PR221DS-I FF 3
Tmax T5S 630/R630 3P vast met vooraansluiting PR221DS-I is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare beveiliging en schakeling van stroomverdelingssystemen in AC-toepassingen. Ideaal voor hoofd- en onderverdeler, waar continuïteit en veiligheid cruciaal zijn.De 3-polige, vaste uitvoering met vooraansluiting versnelt montage in kasten en bespaart ruimte. De PR221DS-I microprocessor met electronische beveiliging biedt nauwkeurige en consistente uitschakelkarakteristieken, met een instelbaar bereik rond In = 630 A en snelle reactie bij overstroom (Im tot 6300 A). Dit resulteert in betere selectiviteit, minder ongewenste trips en hogere bedrijfszekerheid. De robuuste Tmax constructie staat voor lange levensduur en stabiele prestaties onder zware belasting. Zo blijft de installatie veilig, efficiënt en eenvoudig te onderhouden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2267117 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA054405R1 |
| EAN-code | 8015644555030 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T5S 630/630 PR221DS-I FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T5S 630/R630 3P vast met vooraansluiting PR221DS-I microprocessor |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 630 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 252 - 630 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 630 - 5985 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 630 - 5985 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 41 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,285 x 0,248 x 0,24 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.743,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143436803_-896729472.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/2f/2f96/2f965b64c972105ab9e6d95821aa999b.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st