ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T5N 630/630 PR222DS/P-LSIG FF 3
Productomschrijving
T5N 630/630 PR222DS/P-LSIG FF
Tmax T5N 630/630 PR222DS/P‑LSIG FF 3 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare ac‑energiedistributie. In vaste uitvoering, driepolig en met vooraansluitingen beschermt hij verdeelinrichtingen, kabels en downstream apparatuur tegen overbelasting, kortsluiting en aardfouten.De geïntegreerde electronische beveiliging PR222DS/P‑LSIG biedt nauwkeurige, instelbare L‑S‑I‑G‑functies voor selectiviteit en snelle uitschakeling, wat stilstand minimaliseert en installatieveiligheid verhoogt. Met In 630 A en een royale uitschakelreserve is hij geschikt voor zware bedrijfslasten. De compacte bouw van de Tmax‑serie bespaart ruimte in het paneel, terwijl de vooraansluiting snelle bekabeling ondersteunt. Consistente prestaties, duidelijke instellingen en herhaalbare uitschakelkarakteristieken maken het een betrouwbare keuze voor nieuwe en retrofit toepassingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2267112 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA054399R1 |
| EAN-code | 8015644554972 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T5N 630/630 PR222DS/P-LSIG FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T5N 630/R630 3P vast met vooraansluiting PR222DS/P-LSIG microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 630 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 252 - 630 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 378 - 6300 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 945 - 5985 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 41 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,285 x 0,248 x 0,24 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.902,00 per 1 st |
Downloads
20230202143436803_-896729472.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/2f/2f96/2f965b64c972105ab9e6d95821aa999b.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st