ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T5N 400/320 PR222DS/P-LSIG FF 3
Productomschrijving
T5N 400/320 PR222DS/P-LSIG FF
Tmax T5N 400/320 PR222DS/P-LSIG FF 3 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming van driefasige AC-verdelingssystemen. Het apparaat is ideaal voor hoofd- en onderverdelers waar continuïteit, veiligheid en compacte inbouw belangrijk zijn.De vaste, driepolige uitvoering met vooraansluitingen versnelt montage en bespaart ruimte. De microprocessorgestuurde electronische beveiliging PR222DS/P-LSIG biedt nauwkeurige, selectieve bescherming (langtijd, korttijd, onmiddellijk en aardfout), waardoor ongewenste trips worden beperkt en uitvaltijd daalt. Met In = 320 A en een instelbaar uitschakelbereik Im van 320 tot 3200 A past het apparaat zich flexibel aan uiteenlopende belastingprofielen aan. De solide constructie van de Tmax-serie levert consistente prestaties en langdurige bedrijfszekerheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2267038 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA054322R1 |
| EAN-code | 8015644552671 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T5N 400/320 PR222DS/P-LSIG FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T5N 400/R320 3P vast met vooraansluiting PR222DS/P-LSIG microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 320 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 128 - 320 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 192 - 3200 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 480 - 3840 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 10.6 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,285 x 0,248 x 0,24 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.001,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143436803_-896729472.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/2f/2f96/2f965b64c972105ab9e6d95821aa999b.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st