ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T5L 400/400 PR222DS/P-LSIG FF 4
Productomschrijving
T5L 400/400 PR222DS/P-LSIG FF
De Tmax T5L 400/400 PR222DS/P-LSIG FF 4 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare hoofd- en onderverdelerbeveiliging in AC-installaties. Dankzij de vierpolige, vaste uitvoering met vooraansluitingen past hij compact in panelen en zorgt hij voor consistente bescherming bij een nominale stroom van 400 A.De electronische beveiliging PR222DS/P met LSIG biedt nauwkeurige, selectieve uitschakeling bij overbelasting, kortsluiting, onmiddellijke pieken en aardfouten, waardoor stilstand wordt beperkt en componenten worden beschermd. De vooraansluitingen versnellen bekabeling en besparen ruimte, terwijl de microprocessorregeling stabiele prestaties levert bij variërende belasting. Als onderdeel van de Tmax T5 lijn combineert dit apparaat hoge schakelcapaciteit met eenvoudige configuratie, wat resulteert in snelle ingebruikname, voorspelbaar onderhoud en maximale continuïteit van de bedrijfsvoering.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2267093 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA054379R1 |
| EAN-code | 8015644554774 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T5L 400/400 PR222DS/P-LSIG FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T5L 400/R400 4P vast met vooraansluiting PR222DS/P-LSIG microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 160 - 400 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 240 - 4000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 600 - 4800 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 16.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,285 x 0,248 x 0,24 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6.310,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143436803_-896729472.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/2f/2f96/2f965b64c972105ab9e6d95821aa999b.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st