ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T5H 400 UL/CSA PR222DS/P-LSI 400 4p
Productomschrijving
T5H 400 UL/CSA PR222DS/P-LSI 4
Tmax T5H 400 UL/CSA PR222DS/P-LSI is een 4-polige, vaste vermogensautomaat voor het betrouwbaar schakelen en beveiligen van hoofd- en verdeelcircuits in AC-toepassingen. Ontworpen voor 400 A nominale stroom, biedt hij stabiele bescherming van voedingen, motorlijnen en kritische verbruikers in industriële omgevingen.De electronische beveiliging PR222DS/P-LSI levert nauwkeurige LSI-functies voor overbelasting, kortsluiting en uitschakelvertraging, met een breed instelbereik (Im 400–4000 A) voor selectieve coördinatie. Voorzijde-aansluitingen versnellen en vereenvoudigen de montage, terwijl de vaste uitvoering extra mechanische robuustheid biedt. De 4-polige configuratie ondersteunt volledige netscheiding en verhoogt de bedrijfszekerheid. Gecertificeerd volgens UL/CSA, past deze compacte oplossing naadloos in het Tmax platform en combineert consistentie, schaalbaarheid en hoge beschikbaarheid met een voorspelbare, reproduceerbare bescherming.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270306 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA060456R1 |
| EAN-code | 8015644629441 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T5H 400 UL/CSA PR222DS/P-LSI 400 4p |
| Omschrijving | Tmax T5H 400/R400 4P vast met vooraansluiting PR222DS/P-LSI microproce |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 160 - 400 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 240 - 4000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 600 - 4800 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 600 - 600 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 16.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,104 x 0,186 x 0,205 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6.108,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143436803_-896729472.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/2f/2f96/2f965b64c972105ab9e6d95821aa999b.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st