ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T5H 400/400 PR222DS/P-LSIG FF 4
Productomschrijving
T5H 400/400 PR222DS/P-LSIG FF
De Tmax T5H 400 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare bescherming en schakeling van laagspanningsverdelingen. Deze vierpolige, vaste uitvoering met vooraansluitingen is ontworpen voor continuïteit van bedrijfsprocessen in utiliteit en industrie, met hoge schakelprestaties in compacte afmetingen.De electronische beveiliging PR222DS/P‑LSIG biedt instelbare langtijd-, korttijd-, instantaan- en aardsluitbeveiliging voor nauwkeurige selectiviteit. Het brede instelbereik (In 400 A, Im tot 4000 A) helpt ongewenste uitschakelingen te voorkomen en versnelt foutopsporing. Voorfrontaansluitingen zorgen voor snelle, nette montage en voorspelbare bekabeling. In combinatie met de robuuste T5H-prestaties levert de serie Tmax een toekomstbestendige keuze die veiligheid, beschikbaarheid en efficiënt onderhoud verenigt, van hoofdinvoer tot kritieke afgaande velden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2267077 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA054363R1 |
| EAN-code | 8015644554613 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T5H 400/400 PR222DS/P-LSIG FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T5H 400/R400 4P vast met vooraansluiting PR222DS/P-LSIG microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 160 - 400 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 240 - 4000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 600 - 4800 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 16.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,285 x 0,248 x 0,24 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.607,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143436803_-896729472.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/2f/2f96/2f965b64c972105ab9e6d95821aa999b.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st