ABB - Hulpcontactblok - AUX. CONTACT T7M/X1 RTC 24 V DC
Productomschrijving
AUX. CONTACT T7M/X1 RTC 24 V D
AUX. CONTACT T7M/X1 RTC 24 V DC is een hulpcontact voor de series Tmax en Emax X1, bedoeld om status terug te melden en een sluittoestemming te realiseren. Het biedt een betrouwbare schakellogica in besturings- en beveiligingsketens rondom gesloten vermogensautomaten van de T7-klasse. Zo wordt de juiste volgorde van schakelen geborgd en worden ongewenste inschakelingen voorkomen.Met 1 wisselcontact (open–gesloten) voor consent closing op 24 V DC levert het heldere signalering en controle. Het klikt snel en passend in T7M en X1 toebehoren, zonder extra bedradingstrucs. De compacte bouw en robuuste mechanica zorgen voor lange levensduur, terwijl consistente contacten betrouwbaarheid verhogen. Ideaal voor toepassingen waar veilige vrijgave, duidelijke statusindicatie en naadloze integratie met Tmax en Emax X1 essentieel zijn.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270523 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062108R1 |
| EAN-code | 8015644646486 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hulpcontactblok |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax, Emax X1 |
| Type nummer | AUX. CONTACT T7M/X1 RTC 24 V DC |
| Omschrijving | Hulpcontacten voor Tmax T7M Emax X1 1Wcontact 24 V DC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal foutsignaalschakelaars | 0 |
| Lamphouder | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,4 x 0,3 x 0,05 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 254,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/40/40e9/40e950eaac951237fc70d06d9ae69137.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st