ABB - Hulpcontactblok - AUX. CONTACT T7M/X1 2 CO 24 V DC
Productomschrijving
AUX. CONTACT T7M/X1 2 CO 24 V
Hulpcontacten voor Tmax T7M Emax X1 2W contacten 24 V DC bieden betrouwbare status- en besturingssignalen voor gesloten vermogensautomaten van de Tmax T7M en open vermogensautomaten van de Emax X1. Ze worden gebruikt voor schakelsignalen, meldingen open/dicht en integratie in besturings- of beveiligingslogica op 24 V DC.Met 2 wisselcontacten (open/gesloten) leveren ze flexibele schakelmogelijkheden voor alarmen, vergrendelingen en automatisering. De directe compatibiliteit met Tmax en X1 bespaart montagetijd en minimaliseert faalkansen. Het duidelijke open-closed signaal verhoogt bedrijfszekerheid, terwijl de 24 V DC aansturing eenvoudig aansluit op gangbare besturingssystemen. Compacte bouw en robuuste uitvoering zorgen voor langdurige performance, ook in veeleisende schakelkasten en energieverdelers.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270517 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062101R1 |
| EAN-code | 8015644646417 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hulpcontactblok |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax, Emax X1 |
| Type nummer | AUX. CONTACT T7M/X1 2 CO 24 V DC |
| Omschrijving | Hulpcontacten voor Tmax T7M Emax X1 2W contacten 24 V DC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal foutsignaalschakelaars | 0 |
| Lamphouder | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,07 kg |
| Afmeting verpakking | 0,25 x 0,145 x 0,04 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 128,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/40/40e9/40e950eaac951237fc70d06d9ae69137.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st