ABB - Installatieautomaat - S 801S K32-R
Productomschrijving
S 801S K32-R
De S801S-K32-R uit de System pro M compact serie is een 1-polige high-performance installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van stroomkringen tegen overbelasting en kortsluiting. Met K-karakteristiek en ring terminal aansluiting biedt hij stabiele verbindingen en nauwkeurige uitschakeling, ideaal voor toepassingen in woon-, utiliteits- en industriële omgevingen, zowel AC als DC.Het current-limiting ontwerp en de hoge afschakelcapaciteit tot 50 kA beperken foutenergie en verkorten stilstand. De dubbele uitschakeltechniek – thermisch voor overbelasting en elektromechanisch voor kortsluiting – verhoogt de selectiviteit en bedrijfszekerheid. Geschikt voor spanningen tot 400/690 V en een nominale stroom van 32 A, met snelle vlamboogdoving voor extra installatieveiligheid. Conform IEC/EN 60898-1 en IEC/EN 60947-2 en wereldwijd inzetbaar dankzij brede goedkeuringen. Een uitgebreid assortiment accessoires maakt uitbreiding en signalering eenvoudig.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281856 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS861002R0537 |
| EAN-code | 7612271209445 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 801S K32-R |
| Omschrijving | Installatieautomaat 50kA, 32A, K Kar, 1 polig. Ring terminal aansluiti |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 32 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 50 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 6 kA |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 3.7 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,152 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 231,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st