ABB - Installatieautomaat - S 801C K32
Productomschrijving
S 801C K32
De S801C-K32 uit de System pro M compact-serie is een 1-polige installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van eindgroepen in woon-, utiliteits- en industrietoepassingen. Met K-karakteristiek is hij geschikt voor belastingen met hoge inschakelstromen, terwijl de thermische beveiliging overbelasting voorkomt en de elektromagnetische uitschakeling kortsluitingen snel afhandelt.De hoge afschakelcapaciteit van 25 kA beperkt de foutstroom en vermindert slijtage van bekabeling en componenten. Dankzij snelle vlamboogdoving blijft de installatie beschikbaar en worden storingen tot een minimum beperkt. Toepasbaar tot 254/440 V en ook in DC-omgevingen, met kooi-klem voor stevige en efficiënte bekabeling. Conform IEC/EN 60898-1 en IEC/EN 60947-2 en ondersteund door een breed assortiment accessoires biedt de S801C-K32 schaalbare, wereldwijd inzetbare beveiliging.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281989 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS881001R0537 |
| EAN-code | 7612271213008 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 801C K32 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 32A, K kar, 1 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 32 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 3.2 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 120,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st