ABB - Signaallamp modulair - E 219-G48
Productomschrijving
E 219-G48
De E219-G48 uit de System pro M compact-serie is een indicatielamp voor duidelijke statusmeldingen in verdeelinrichtingen en besturingskasten. De blauwe LED maakt storings- en bedrijfsstatus in één oogopslag zichtbaar, wat sneller schakelen en minder stilstand oplevert.De onderhoudsvrije LED is ontworpen voor een lange levensduur, waardoor lampvervanging vervalt. Dankzij het brede spanningsbereik van 12 tot 250 V AC/DC (inclusief 110–220 V DC) kan één type in uiteenlopende toepassingen worden ingezet, wat voorraad en foutkans reduceert. Met een modulebreedte van slechts 0,5 bespaart hij ruimte op de DIN-rail en laat hij compacte opbouw toe. De E219-G48 past naadloos binnen System pro M compact voor een uniforme, professionele paneelopbouw.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281660 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCA703424R0001 |
| EAN-code | 7612270939275 |
| Artikelklasse (ETIM) | Signaallamp modulair |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | E 219-G48 |
| Omschrijving | Indicatielamp met LED Blauw, 12-48VAC/DC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur kapje (kalotje) | Blauw |
| Lamptype | Led |
| Max. lampvermogen | 0.47 W |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Spanningstype | AC/DC |
| Breedte in module-eenheden | 0.5 |
| Inbouwdiepte | 59 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,043 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,096 x 0,076 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,60 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Certificaat
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/91/9158/91589e070634803edbe087ba583c055e.pdf
Certificaat
Certificaat
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Karakteristieken
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Artikel bevat 1 st