ABB - Scheidingsplaat voor kast/lessenaar - ZX841
Ons artikelnummer
2284926
Artikelnummer fabrikant
2CPX010700R9999
Type nummer
ZX841
EAN-code
4011617107002
Hoogte
139 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
495 mm
Voorzien van connectoruitsparingen
Nee
Productomschrijving
ZX841
Horizontal steel sheet bulkhead, field width 2 (500 mm), suitable for TwinLine-G, -L, -W, cabinet depth 225, 275, 350 mm, not arc fault-proof, for partitioning from neighboring modules, distributor and meter fields. Partition wall is screwed onto WR/EDF profiles using additional mounting rails.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2284926 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX010700R9999 |
| EAN-code | 4011617107002 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | ABB |
| Serie | TwinLine |
| Type nummer | ZX841 |
| Omschrijving | Scheidingschot metaal tbv TG/TL/TW, B2 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 139 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 495 mm |
| Voorzien van connectoruitsparingen | Nee |
| Lichtboogvast | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,565 kg |
| Afmeting verpakking | 0,5 x 0,175 x 0,03 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 86,50 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Handleiding
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Handleiding
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st