ABB - Scheidingsplaat voor kast/lessenaar - ZX817
Ons artikelnummer
2284908
Artikelnummer fabrikant
2CPX010682R9999
Type nummer
ZX817
EAN-code
4011617106821
Hoogte
1746 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
129.5 mm
Voorzien van connectoruitsparingen
Nee
Productomschrijving
ZX817
Vertical steel sheet bulkhead, overall height 8 (12 RE), suitable for TwinLine-G, cabinet depth 225 mm, not arc fault-proof, for partitioning from neighboring modules, distributor and meter fields. Separating wall is riveted at the WR/EDF profile.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2284908 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX010682R9999 |
| EAN-code | 4011617106821 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | ABB |
| Serie | TwinLine |
| Type nummer | ZX817 |
| Omschrijving | Scheidingschot metaal, TG 12RE |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 1746 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 129.5 mm |
| Voorzien van connectoruitsparingen | Nee |
| Lichtboogvast | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,749 kg |
| Afmeting verpakking | 1,746 x 0,126 x 0,001 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 159,00 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Artikel bevat 1 st