ABB - Lastscheider - KSF 440 TPSN
Productomschrijving
KSF 440 TPSN
KSF 440 TPSN is een werkschakelaar uit de serie Enclosed Switches, ontwikkeld als brandweerschakelaar om bij brand de stroom snel en veilig te onderbreken. Deze 4-polige 40 A oplossing (AC-22A 500 V) schakelt betrouwbaar in 5-draads systemen en is geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen.De robuuste silumin behuizing met UV-bestendige lak biedt IP65-bescherming tegen waterstralen; de rode behuizing verhoogt zichtbaarheid. Twee schroefdraad kabelinvoeren (2 x M32) en aansluitmogelijkheden voor twee parallelle kabels, boven én onder, maken aansluiten flexibel; membrandoorvoeren (IP54) zijn inbegrepen. De hendel is geschikt voor de haakstok van de brandweer en vergrendelbaar met één hangslot, met interlock-deksel voor extra veiligheid. Met wisselbare nulklem, PE-klem en goed toegankelijke klemmen voor snelle montage.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2284181 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CMA142439R1000 |
| EAN-code | 7392696424394 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Enclosed Switches |
| Type nummer | KSF 440 TPSN |
| Omschrijving | Werkschakelaar 4P 40A (AC-22A 500V) rode behuizing kabelinvoer 2 x M32 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 40 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 136 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 11 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Hoogte | 168 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Schakelvermogen bij 400 V | 11 kW |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 25 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,83 kg |
| Afmeting verpakking | 0,169 x 0,139 x 0,07 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 124,00 per 1 st |
Downloads
20230202143437319_-1263084843.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b4/b4cb/b4cb694e553b12e96295e0a75cefb8fa.pdf
Artikel bevat 1 st