ABB - Lastscheider - KSF 325 TPN NO
Productomschrijving
KSF 325 TPN NO
KSF 325 TPN NO Werkschakelaar uit de Enclosed Switches-serie is ontworpen voor veilig schakelen en isoleren van machines en lokale stroomkringen. Met 3 polen, 25 A (AC-22A, 500 V) en een opvallende rode behuizing biedt dit model een betrouwbare oplossing voor bediening en onderhoud in industriële omgevingen.De robuuste silumin behuizing met UV-beschermde lak is IP65 beschermd tegen waterstralen en geschikt voor binnen én buiten. Voor snelle bekabeling zijn de schroefdraad-kabelinvoeren voorbereid op 2 parallelle kabels, boven en onder, inclusief membraandoorvoeren (IP54) en 2 x M25. De hendel is vergrendelbaar met één hangslot en de afdekking is mechanisch vergrendeld voor extra veiligheid. Uitgevoerd voor een 5-aderig systeem met vaste N- en PE-klem en goed toegankelijke aansluitklemmen voor vlotte montage.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2284184 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CMA142442R1000 |
| EAN-code | 7392696424424 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Enclosed Switches |
| Type nummer | KSF 325 TPN NO |
| Omschrijving | Werkschakelaar 3P 25A (AC-22A 500V) 1M rode behuizing kabelinvoer 2 x |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 25 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 111 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Schakelvermogen bij 400 V | 7.5 kW |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 16 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,6 kg |
| Afmeting verpakking | 0,131 x 0,112 x 0,062 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 120,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
20230202143437319_-1263084843.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b4/b4cb/b4cb694e553b12e96295e0a75cefb8fa.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st