ABB - Lastscheider - BWS 425 TPSN
Productomschrijving
BWS 425 TPSN
BWS 425 TPSN uit de serie Enclosed Switches is een compacte werkschakelaar voor het veilig scheiden en uitschakelen van machines en installaties, zowel binnen als buiten. Met 4-polige schakeling (AC‑23, 25 A, tot 11 kW) en een zijbediende hendel biedt hij betrouwbare bedrijfszekerheid bij onderhoud en noodstoptoepassingen.De robuuste polycarbonaat behuizing is UV‑bestendig en IP65‑afgedicht; de vergrendelbare hendel en interlock‑deksel verhogen de veiligheid. Threaded kabelinvoeren met knock‑outs boven en onder en meegeleverde membraandoorvoeren versnellen montage. Het hulpcontact (1NO0NC), de schakelbare nul en PE‑klem maken integratie in 5‑aderige systemen eenvoudig. Ruim toegankelijke klemmen zorgen voor snelle bekabeling en foutloze aansluiting, ook in krappe ruimtes.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2284166 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CMA142421R1000 |
| EAN-code | 7392696424219 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Enclosed Switches |
| Type nummer | BWS 425 TPSN |
| Omschrijving | Werkschakelaar 4P 25A (AC-23A 500V) 1M grijze behuizing kabelinvoer 2 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 138 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 11 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Hoogte | 168 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Schakelvermogen bij 400 V | 11 kW |
| Kleur bedieningselement | Grijs |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 25 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur behuizing | Grijs |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,42 kg |
| Afmeting verpakking | 0,169 x 0,139 x 0,07 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 104,00 per 1 st |
Downloads
20230202143437319_-1263084843.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b4/b4cb/b4cb694e553b12e96295e0a75cefb8fa.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Artikel bevat 1 st