ABB - Lastscheider - BW640TPN
Productomschrijving
BW640TPN
BW640TPN uit de serie Enclosed Switches is een werkschakelaar voor het veilig scheiden en lokaal uitschakelen van installaties en machines. De 6-polige uitvoering met 40 A (AC‑22A, 500 V) biedt betrouwbare bediening in uiteenlopende toepassingen.De slagvaste, UV‑bestendige polycarbonaat behuizing met IP65 beschermt tegen stof en waterstralen, geschikt voor binnen én buiten. De zijdelingse grijze hendel is vergrendelbaar met een hangslot en de deksel is interlocked voor extra veiligheid. Niet‑getapte knock‑outs met 2 parallelle invoeren aan boven- en onderzijde, inclusief membraandoorvoeren en borgmoeren (IP54), versnellen de bekabeling. Neuter en PE‑klem zijn geïntegreerd en alle klemmen zijn goed toegankelijk voor een snelle, foutloze montage. Kabelinvoer: 2× M25 + 1× M16.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2284155 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CMA142410R1000 |
| EAN-code | 7392696424103 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Enclosed Switches |
| Type nummer | BW640TPN |
| Omschrijving | Werkschakelaar 6P 40A (AC-22A 500V) donker grijze behuizing kabelinvoe |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 6 |
| Nom. continustroom Iu | 40 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 190 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 11 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Schakelvermogen bij 400 V | 11 kW |
| Kleur bedieningselement | Grijs |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 25 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,54 kg |
| Afmeting verpakking | 0,191 x 0,132 x 0,068 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 110,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
20230202143437319_-1263084843.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b4/b4cb/b4cb694e553b12e96295e0a75cefb8fa.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st