ABB - Lastscheider - BW 325 Y TPN
Productomschrijving
BW 325 Y TPN
De BW 325 Y TPN uit de serie Enclosed Switches is een werkschakelaar voor het veilig schakelen en vergrendeld scheiden van machines en installaties, zowel binnen als buiten. Ideaal voor service, onderhoud en noodstopfuncties waar duidelijke status en robuuste veiligheid vereist zijn.De stijve polycarbonaat behuizing in geel is UV‑bestendig en IP65, met een rood‑gele zijbediende hendel. De deksel is vergrendeld en de hendel is afsluitbaar met één hangslot voor extra veiligheid. Voor snelle montage beschikt de behuizing over getapte kabelinvoeren en knock‑outs voor twee parallelle kabels aan boven- en onderzijde; membrandoorvoeren (IP54) zijn inbegrepen. Voor een 5‑draads systeem met vaste nul- en PE‑klem, met goed toegankelijke klemmen voor vlotte bekabeling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2284183 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CMA142441R1000 |
| EAN-code | 7392696424417 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Enclosed Switches |
| Type nummer | BW 325 Y TPN |
| Omschrijving | Werkschakelaar 3P 25A (AC-22A 500V) gele behuizing kabelinvoer 2 x M25 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 25 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 111 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Schakelvermogen bij 400 V | 7.5 kW |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 16 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,31 kg |
| Afmeting verpakking | 0,31 x 0,225 x 0,135 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,20 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
20230202143437319_-1263084843.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b4/b4cb/b4cb694e553b12e96295e0a75cefb8fa.pdf
Artikel bevat 1 st