ABB - Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel) - TINA 11A
Productomschrijving
TINA 11A
TINA 11A uit de Jokab / Tina-serie is een verbindingsblok voor het in serie schakelen van twee DYNlink-apparaten binnen één veiligheidslus. Het biedt twee M12‑5 female-aansluitingen voor de sensoren en één M12‑5 male-aansluiting richting de DYNlink-loop. Daarmee past het naadloos in veiligheidsketens met Vital, Pluto of B&R X20 en koppelt het dynamische circuits aan componenten met mechanische contacten, zoals noodstops, schakelaars en lichtschermen met dual outputs.De plug‑and‑play M12-connectoren versnellen montage en onderhoud, verminderen bekabeling en minimaliseren foutkansen. Het doorlussen van twee apparaten in één lus verhoogt efficiëntie en bespaart ruimte in de kast. Dankzij de DYNlink-architectuur blijft diagnose helder en betrouwbaar, terwijl de modulaire opbouw flexibiliteit biedt bij uitbreidingen of retrofitprojecten. Zo combineert TINA 11A eenvoudige integratie met hoge betrouwbaarheid in machinebeveiliging.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2287943 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TLA020054R1700 |
| EAN-code | 7350024451979 |
| Artikelklasse (ETIM) | Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel) |
| Merk | ABB |
| Serie | Jokab / Tina |
| Type nummer | TINA 11A |
| Omschrijving | Verbindingsblok met 2 M12 uitgangen, female,voor dynamische sensoren |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering connector voor stamkabel | M12 |
| Aantal sensor-/actor-slots | 2 |
| Aantal kanalen per connectoraansluiting | 1 |
| Breedte | 77 mm |
| Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels | M12 |
| Aantal polen sensor-/actor-slots | 5 |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Bedrijfsspanning | 24 - 24 V |
| Max. stroombelastbaarheid per E/A-signaal | 2 A |
| Max. stroombelastbaarheid per aansluitsokkel | 2 A |
| Max. totaalstroom | 2 A |
| Materiaal basis contactlichaam | Koper |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal isolatielichaam | PBT |
| Schroefdraadbus sensor-/actor-slots | M12 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Aansluiting voor NPN-sensoren | Nee |
| Vastkabeluitvoering geschikt voor sleepketting | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur | -10 - 55 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 35 mm |
| Lengte | 14 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,04 kg |
| Afmeting verpakking | 0,014 x 0,077 x 0,035 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 148,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/99/9953/9953f6748cf4423b775399161223eca0.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st