ABB - Lichtgordijn - Orion1-4-14-105-E
Productomschrijving
ORION1-4-14-105-E
Orion1 Extended lichtgordijn type Orion1-4-14-105-E uit de Jokab / Orion serie beschermt gevaarlijke zones waar herhaaldelijke toegang nodig is, bijvoorbeeld bij handmatig bediende machines. De set bestaat uit zender en ontvanger en biedt Type 4-bescherming met een resolutie van 14 mm voor vingerdetectie, een beveiligingshoogte van 1050 mm en een bereik van 0,2–7 m. De compacte afmetingen maken montage dicht bij de gevarenzone eenvoudig en ruimte-efficiënt.Dankzij functies als cascading, muting en blanking past het systeem zich flexibel aan verschillende processen aan: cascade voor bredere of hoekige zones, muting voor veilig materiaaltransport zonder onnodige stops en blanking voor tijdelijke openingen. Dit levert een hoge productiviteit op met betrouwbare veiligheid, snelle inbedrijfname en eenvoudige integratie in bestaande toepassingen. Zo combineert Orion1 Extended gebruiksgemak met krachtige machinebeveiliging.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2288251 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TLA022301R0600 |
| EAN-code | 7350024481440 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichtgordijn |
| Merk | ABB |
| Serie | Jokab / Orion |
| Type nummer | Orion1-4-14-105-E |
| Omschrijving | Orion1 Extended lichtgordijn, zender + ontvanger , resolutie=14mm, bev |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Verbergen mogelijk | Ja |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Breedte sensor | 35 mm |
| Hoogte van de sensor | 6.4 mm |
| Lengte sensor | 40.8 mm |
| Detektievermogen voor testlichamen | 14 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 500 mA |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Met mutingfunctie | Ja |
| Override mogelijk | Ja |
| Reactietijd | 24 ms |
| Resolutie van het lichtgordijn | 14 mm |
| Gereduceerde resolutie | Ja |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 7 m |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 24 V |
| Veiligheidsveldhoogte | 1050.2 mm |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 4 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 24 V |
| Spanningstype | DC |
| Met straalcodering | Ja |
| Taktbesturing mogelijk | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Ja |
| Golflengte sensor | 950 nm |
| Met inschakelvergrendeling | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 69 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,851 kg |
| Afmeting verpakking | 1,43 x 0,18 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.313,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/99/9953/9953f6748cf4423b775399161223eca0.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st