ABB - Schakelrelais - RBR122A-24VAC/DC R600
Productomschrijving
RBR122A-24VAC/DC R600
RBR122G-24VUC uit de Interface relais / R600 serie is ontworpen voor betrouwbare signaaloverdracht en galvanische scheiding in besturingskasten. Het relais schakelt moeiteloos tussen veld- en stuurkringen en is geschikt voor toepassingen als isolatie, versterking en signaalmatching op minimale ruimte.De veerdrukklemmen zorgen voor snelle, foutarme bekabeling en houden constante spanning op de geleider voor stabiele verbindingen, zelfs bij trillingen. De relaisunit is in de behuizing gesoldeerd voor extra trillingbestendigheid en klikt naadloos op DIN-rail. Een geïntegreerde LED toont direct de bekrachtiging van de spoel; de UL 94‑V0 behuizing verhoogt de brandveiligheid. Dankzij het 24 V AC/DC stuurcircuit en goudgeplateerde wisselcontacten schakelt het compact 12 mm brede module hoge stromen op een klein oppervlak, met consistente contactkwaliteit. Koppelbruggen zijn als accessoire beschikbaar voor snelle doorverbinding.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2279704 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SNA645512R2700 |
| EAN-code | 4013614508264 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Interface relais / R600 |
| Type nummer | RBR122A-24VAC/DC R600 |
| Omschrijving | Interface optocoupler relais R600, veerdruk, 24 v ac/dc, 1dpdt, led |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Breedte | 12 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 67.5 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Nom. stroom | 8 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,04 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,1 x 0,012 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 63,80 per 1 st |
Downloads
RoHS-verklaring
Certificaat
Certificaat
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b0/b0d0/b0d04f8ca473d25a4272be064d28f13b.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st