ABB - Schakelrelais - RB121A-48-60VAC/DC R600 low 1ma
Productomschrijving
RB121A-48-60VAC/DC R600 LOW 1M
RB121A-48-60VAC/DC R600 is een compacte interfaceoplossing voor betrouwbare scheiding, versterking en signaalmatching tussen besturing en vermogenszijde. Met slechts 6 mm breed past het moeiteloos in krappe schakelkasten en schakelt het hoge stromen op een klein oppervlak. Ideaal wanneer duidelijke statusfeedback, trillingsbestendigheid en snelle montage vereist zijn.Het boxed interface relais heeft schroefaansluitingen en klikt naadloos op DIN-rail. De in de behuizing gesoldeerde relaisunit verhoogt de weerstand tegen vibraties. De spoel werkt op 48–60 V AC/DC en stuurt een 1 c/o (SPDT) uitgang met vergulde contacten tot 250 V / 6 A. Een geïntegreerde LED geeft direct de bekrachtiging aan. De UL 94-V0 behuizing biedt hoge vlamvertraging voor extra veiligheid. Doorverbindingen met jumper bars zijn als accessoire beschikbaar, wat bedrading versnelt en foutkansen vermindert.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2279661 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SNA645006R0000 |
| EAN-code | 3472596450069 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Interface relais / R600 |
| Type nummer | RB121A-48-60VAC/DC R600 low 1ma |
| Omschrijving | Interface relais R600, 48-60 v acdc, 1sp |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 48 - 60 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 48 - 60 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 48 - 60 V |
| Breedte | 6 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 67.5 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Nom. stroom | 6 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,02 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,1 x 0,012 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st