ABB - Schakelrelais - CR-U120AC3
Productomschrijving
CR-U120AC3
CR-U120AC3 is een universeel insteek interface relais voor betrouwbare scheiding en schakeling tussen besturings- en vermogenskringen. Het relais wordt gebruikt om meerdere circuits vanuit één stuursignaal te schakelen en past naadloos in de Interface relais / CR-U serie.Het pluggable ontwerp klikt samen met CR-U voetjes snel op DIN-rail, wat montage, vervanging en testen versnelt. Robuuste, ronde pennenklemmen weerstaan intensief gebruik en zorgen voor duurzame, trillingvaste verbindingen. De spoel werkt op 120 V AC; drie wisselcontacten (3 c/o) met 250 V / 10 A bieden ruime schakelcapaciteit. Een geïntegreerde testknop maakt handmatige activering en vergrendeling van de contacten mogelijk voor snelle inbedrijfstelling; een LED geeft spoelbekrachtiging duidelijk aan. Compatibele standaard- en logic-voeten, insteekfunctiemodules, houders en markeersetjes vergroten flexibiliteit en onderhoudsgemak.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281006 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR405622R2000 |
| EAN-code | 4013614374241 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Interface relais / CR-U |
| Type nummer | CR-U120AC3 |
| Omschrijving | Insteek relais A1-A2=120vac, 3 c/o 250v/10a |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 120 - 120 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Breedte | 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Hoogte | 54.4 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Nom. stroom | 10 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 128 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,083 kg |
| Afmeting verpakking | 0,068 x 0,035 x 0,035 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18,35 per 1 st |
Downloads
RoHS-verklaring
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b0/b0d0/b0d04f8ca473d25a4272be064d28f13b.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Presentatie document/presentatiebestand
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st