ABB - Schakelrelais - CR-U120AC3 1SVR405622R2000 10047643
ABB - Schakelrelais - CR-U120AC3
Brutoprijs 18,35
ABB - Schakelrelais - CR-U120AC3 1SVR405622R2000 10047644
ABB - Schakelrelais - CR-U120AC3 1SVR405622R2000 688818
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
1SVR405622R2000
Type nummer
CR-U120AC3
EAN-code
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
3
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
120 - 120 V
Brutoprijs 18,35
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 128 werkdagen
Minimum bestelaantal: 10 st
Productomschrijving
CR-U120AC3
CR-U120AC3 is een universeel insteek interface relais voor betrouwbare scheiding en schakeling tussen besturings- en vermogenskringen. Het relais wordt gebruikt om meerdere circuits vanuit één stuursignaal te schakelen en past naadloos in de Interface relais / CR-U serie.Het pluggable ontwerp klikt samen met CR-U voetjes snel op DIN-rail, wat montage, vervanging en testen versnelt. Robuuste, ronde pennenklemmen weerstaan intensief gebruik en zorgen voor duurzame, trillingvaste verbindingen. De spoel werkt op 120 V AC; drie wisselcontacten (3 c/o) met 250 V / 10 A bieden ruime schakelcapaciteit. Een geïntegreerde testknop maakt handmatige activering en vergrendeling van de contacten mogelijk voor snelle inbedrijfstelling; een LED geeft spoelbekrachtiging duidelijk aan. Compatibele standaard- en logic-voeten, insteekfunctiemodules, houders en markeersetjes vergroten flexibiliteit en onderhoudsgemak.
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2281006
Artikelnummer fabrikant 1SVR405622R2000
EAN-code 04013614374241
Artikelklasse (ETIM) Schakelrelais
Merk ABB
Serie Interface relais / CR-U
Type nummer CR-U120AC3
Omschrijving Insteek relais A1-A2=120vac, 3 c/o 250v/10a
Land van Oorsprong DE
Technisch
Aantal contacten als verbreekcontact 0
Aantal contacten als maakcontact 0
Aantal contacten als wisselcontact 3
Type stuurspanning AC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 120 - 120 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 120 - 120 V
Breedte 35 mm
Uitvoering elektrische aansluiting Overig
Met afneembare klemmen Nee
Aandrijving, polarisatie Gepolariseerd
Schakelverhouding van de aandrijving Monostabiel
Met dwanggeleide contacten Nee
Type schakelcontact 1-voudig contact
Compleet apparaat met sokkel Nee
Beschermingsgraad (IP) IP40
Hoogte 54.4 mm
Diepte 35 mm
Nom. stroom 10 A
Met LED indicatie Nee
Materiaal contactcoating Overig
Materiaal contact Zilvernikkel (AgNi)
Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 RT I
Spanningstype van de bedrijfsspanning AC/DC
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz 250 - 250 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz 250 - 250 V