ABB - Schakelrelais - CR-M230AC4LG
Productomschrijving
CR-M230AC4LG
CR-M230AC4LG is een compact interface relais voor het schakelen en galvanisch scheiden van stuur- en vermogenssignalen in besturingspanelen. Geplaatst in een passende Interface relais / CR-M voet klikt de combinatie naadloos op DIN-rail, ideaal voor snelle en nette paneelbouw met minimale bedrading.Het relais werkt op A1-A2 = 230 V AC en biedt 4 wisselcontacten (SPDT) tot 250 V / 6 A, zodat meerdere circuits met één ingangssignaal geschakeld kunnen worden. Goudgeplateerde contacten garanderen betrouwbare schakeling, juist bij kleine stromen en gevoelige belastingen. De geïntegreerde testknop maakt handmatige activering mogelijk voor snelle testen en inbedrijfname, terwijl de LED direct de bekrachtiging van de spoel toont voor snelle foutdiagnose.Met beschikbare standaard- en logicasokkels, insteekbare functiemodules, houders en markeerstroken is de configuratie flexibel en onderhoud eenvoudig.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2280976 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR405618R3100 |
| EAN-code | 4013614373749 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Interface relais / CR-M |
| Type nummer | CR-M230AC4LG |
| Omschrijving | Insteek relais A1-A2=230vac, 4 c/o gold plated contacts |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Breedte | 21.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Hoogte | 35.6 mm |
| Diepte | 27.5 mm |
| Nom. stroom | 6 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 128 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,033 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,04 x 0,025 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,60 per 1 st |
Downloads
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b0/b0d0/b0d04f8ca473d25a4272be064d28f13b.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st