ABB - Schakelrelais - CR-M230AC2
Productomschrijving
CR-M230AC2
CR-M230AC2 is een compact insteekrelais uit de Interface relais / CR-M serie voor betrouwbare scheiding en aansturing van stuur- en vermogenscircuits. Het wordt in een passende CR-M voet geplaatst en klikt vervolgens naadloos op een DIN-rail, ideaal voor overzichtelijke en snelle paneelbouw.Met A1–A2 op 230 V AC en een 2 x wissel (SPDT) contact tot 250 V / 12 A schakelt het moeiteloos meerdere circuits vanuit één ingangssignaal. De geïntegreerde testknop maakt handmatige bediening mogelijk voor snelle test en inbedrijfstelling, terwijl de LED direct de bekrachtiging van de spoel toont voor duidelijke statusfeedback.Beschikbare standaard- en logische sokkels, insteek-functiemodules, houders en markers vergroten de flexibiliteit en servicevriendelijkheid. Zo levert CR-M230AC2 een compacte, onderhoudsvriendelijke en schaalbare oplossing voor besturingskasten en machinebouw.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2280927 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR405611R3000 |
| EAN-code | 4013614373206 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Interface relais / CR-M |
| Type nummer | CR-M230AC2 |
| Omschrijving | Insteek relais A1-A2=230vac, 2 c/o 250v/12a |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Breedte | 21.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Hoogte | 35.6 mm |
| Diepte | 27.5 mm |
| Nom. stroom | 12 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,033 kg |
| Afmeting verpakking | 0,042 x 0,028 x 0,021 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,45 per 1 st |
Downloads
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b0/b0d0/b0d04f8ca473d25a4272be064d28f13b.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st