ABB - Schakelrelais - CR-M125DC4LG
Productomschrijving
CR-M125DC4LG
CR-M125DC4LG is een compacte, insteekbare interface schakelcomponent voor het schakelen en scheiden van signalen in besturings- en vermogenscircuits. Ideaal in schakelkasten, machinebouw en procesautomatisering waar betrouwbare signaaloverdracht en snelle montage belangrijk zijn. In combinatie met een CR-M voet klikt het geheel naadloos op DIN-rail, wat tijd bespaart bij opbouw en service.Dit model uit de Interface relais / CR-M serie werkt op 125 V DC en beschikt over 4 wisselcontacten (SPDT) tot 250 V/6 A, zodat meerdere circuits met één stuurimpuls geschakeld kunnen worden. Goudgeplateerde contacten bieden hoge contactbetrouwbaarheid, vooral bij kleine stromen en gevoelige belastingen. De geïntegreerde testknop maakt handmatige bediening en vergrendeling mogelijk voor vlotte test en inbedrijfname. Een LED geeft direct de spoelstatus weer. Beschikbare accessoires omvatten standaard- en logica-voeten, insteekbare functiemodules, houders en markeringen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2280982 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR405618R8300 |
| EAN-code | 04013614385339 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Interface relais / CR-M |
| Type nummer | CR-M125DC4LG |
| Omschrijving | Insteek relais A1-A2=125vdc, 4 c/o gold plated contacts |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 125 - 125 V |
| Breedte | 21.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Hoogte | 35.6 mm |
| Diepte | 27.5 mm |
| Nom. stroom | 6 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |