ABB - Installatieautomaat - S 804S K32-R
Productomschrijving
S 804S K32-R
De S804S-K32-R uit de System pro M compact serie is een 4-polige high-performance installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van AC- en DC-circuits. Met K-karakteristiek beheerst hij hoge inschakelstromen van motorische of andere inductieve belastingen, terwijl de ring terminal aansluiting zorgt voor een zekere, trillingsbestendige bekabeling. Nominale stroom: 32 A.Deze current-limiting oplossing verhoogt de beschikbaarheid van de installatie dankzij snelle boogblussing en een hoge afschakelcapaciteit van 50 kA (240/415 V), inzetbaar tot 400/690 V. De thermische beveiliging tegen overbelasting en de elektromagnetische uitschakeling bij kortsluiting werken nauwkeurig samen. Conform IEC/EN 60898-1 en IEC/EN 60947-2 en daardoor wereldwijd toepasbaar. Het uitgebreide accessoireprogramma, waaronder signaal-/hulpcontacten, maakt integratie en monitoring eenvoudig.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281935 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS864002R0537 |
| EAN-code | 7612271209629 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 804S K32-R |
| Omschrijving | Installatieautomaat 50kA, 32A, K Kar, 4 polig Ring terminal aansluitin |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 32 A |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 50 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 6 kA |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 4 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 12.8 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,111 x 0,152 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 950,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st